View job here

Nexia Advicero  to zespół dynamicznych, ambitnych doradców podatkowych, mających doświadczenie z pracy w międzynarodowych zespołach doradczych. Mamy za sobą kilkanaście lat historii, a w ramach zespołu trzy linie biznesowe: doradztwo podatkowe, księgowość, rozliczanie płac. Stawiamy duży nacisk na proaktywne i praktyczne doradztwo, co doceniają nasi Klienci. Jesteśmy regularnie wyróżniani w rankingach dzienników Rzeczpospolita i Gazeta Prawna. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy doradczej Nexia International, jednej z 10 największych sieci audytorskich i konsultingowych na świecie (www.nexia.com). Więcej informacji na stronie: www.nexiaadvicero.eu

Szukamy kandydatów na stanowisko:

 Senior Konsultant podatkowy/ Senior Tax Consultant

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa zagranicznych Klientów w zakresie rozliczeń dla potrzeb polskiego podatku od towarów i usług,
  • nadzór pracy młodszych pracowników,
  • udział w procesach doradczych dla międzynarodowych firm,
  • zaangażowanie w ciekawe projekty transgraniczne oraz zmiany modeli biznesowych z zakresu VAT,
  • nadzór nad przygotowaniem analiz oraz ekspertyz podatkowych
  • uczestnictwo w postępowaniach administracyjnych i sądowych
  • wsparcie w przygotowywaniu publikacji branżowych oraz merytorycznych z zakresu doradztwa podatkowego.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub ekonomiczne / finansowe), ew. student ostatniego roku
  • min. 3-4 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • osoby proaktywne, zaangażowane oraz chętne do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze i bieżące wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego i podatkowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w zespole z dużym doświadczeniem, obsługującym duże i średnie podmioty zagraniczne lub z kapitałem zagranicznym - możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość przekrojowego pogłębiania wiedzy w zakresie wszystkich kluczowych podatków (z naciskiem na transakcje transgraniczne)
  • praca hybrydowa (połączenie pracy zdalnej z pracą z biura - biuro w Centrum Marszałkowska - Metro Świętokrzyska)
  • partnerskie relacje współpracy oraz szansa rozwoju i awansu
  • elastyczny pakiet benefitów dopasowany do indywidualnych potrzeb (w tym: pakiet medyczny, dostęp do Multikafeterii i system premiowy - po okresie próbnym)
  • dodatkowy urlop oraz nagrodę uznaniową za podnoszenie kwalifikacji
  • cykliczne szkolenia pracowników oraz spotkania integracyjne online, wyjazdy zagraniczne
  • otwartość na nowe kreatywne pomysły i rozwiązania

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV pod adres office@nexiaadvicero.eu z dopiskiem Senior_TAX_Konsultant_2024 lub za pomocą aplikacji on-line.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Advicero Nexia Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 00-008, Marszałkowska 126/134. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.